רשימת אוניברסיטאות המיוצגות על ידינו

אנו ב- PHD, בוחרים בקפידה את המוסדות האקדמים אותם אנו מייצגים, ע"מ שיתאימו לצרכים שלך, בהיבט איכות לימודי הדוקטורט, דרישות המוסד ומחיר הלימודים. 

במשך השנים קשרנו קשרים חזקים עם מוסדות מכובדים ע"מ לאפשר לנו לתת שירות איכותי ומהימן במהלך לימודי הדוקטורט שלך.

כלל האוניברסיטאות מוכרות ב-UNESCO (ארגון החינוך של האו"מ) ועל כן מוכרות גם במשרד החינוך.

דוקטורט (PhD) בלימודים מרחוק בארה"ב

ארה"ב היא אחד היעדים הנחשבים בעולם ללימודים אקדמים בכלל וללימודי דוקטורט בפרט. תהליך הדוקטורט בארה"ב מתחיל בכלל האוניברסיטאות בלימודים בפועל של 10 קורסים (בעיקר בתחומי הסטטיסטיקה ושיטות המחקר). לימודים אלו יכולים להתקיים במוסד עצמו או בלימודים מרחוק (דרך האינטרנט). 

הלימודים באוניברסיטאות בארה"ב באופן כללי יקרים יותר מרוב מוסדות הלימוד בעולם.

דוקטורט (PhD) בלימודים מרחוק מאנגליה

אנגליה נחשבת ליעד אטרקטיבי ביותר עבור מבקשי תואר Ph.D ודלתות רבות נפתחות בפני בוגרים אשר למדו לדוקטורט באחת מהאוניברסיטאות אשר בשטחי הממלכה. עם זאת, לימודי הדוקטורט באנגליה לרוב מחוייבים בזמן מינימאלי של 4 שנים ובנוסף לכך התשלום לאוניברסיטאות האנגליות גבוה מאשר במקומות רבים בעולם. על הבוחרים ללמוד באוניברסיטאות אנגליות (ומתוכם אלו שהתקבלו ללימודים שם) להגיע לקמפוס האוניברסיטה לכשבוע בכל שנה של מחקר וזאת ע"מ להתדיין על הנושא הנלמד עם המנחה של עבודת הדוקטורט. ​

דוקטורט (PhD) בצרפת

אוניברסיטה צרפתית חדשה יחסית (שלש שנים) המסובסדת על ידי המועצה להשכלה גבוהה בצרפת ומעניקה תוארי דוקטורט בתחומי המינהל לסוגיהם השונים (כולל מנהל עסקים) , בתחומי החינוך השונים ובמשפטים.

דוקטורט (PhD) בגרמניה

האוניברסיטאות הגרמניות נמצאות בשורה הראשונה של ההשכלה הגבוהה בעולם . אוניברסיטת Friedrich Schiller (ממלכתית) ממוקמת בין הראשונות בגרמניה וגבוה יותר מרוב האוניברסיטאות הישראליות בדרוג העולמי. סטודנטים ישראלים בעלי תואר שני והצעת מחקר שיעברו את הכשרתם אצלנו (PHD INSTITUTE)

יוכלו להתקבל לדוקטורט באוניברסיטה הנ"ל במגוון התמחויות וזאת לאחר שנושא הדוקטורט שבחרו יקבל את אישור האוניברסיטה.

מסגרת הלימודים היא של שלש שנים (בלימודי PART TIME) ודורשת מהסטודנט להגיע לקמפוס בגרמניה פעמיים (בראשונה לפגישה עם המנחה ולהכנת תכנית עבודה משותפת ובשנייה לצורך הגנה על עבודת הדוקטורט)

דוקטורט (PhD) בקפריסין

אוניברסיטת ניקוסיה היא האוניברסיטה הפרטית הגדולה ביותר בקפריסין, עם קמפוסים בשלוש הערים הגדולות ניקוסיהלרנקה ולימסול, אולם מתוך 5000 הסטודנטים הלומדים בה, 4000 לומדים בקמפוס בניקוסיה.

מאז כניסתה של קפריסין לאיחוד האירופאי עלה באופן משמעותי מספר הסטודנטים הזרים הלומדים בקפריסין והיא הופכת לאט אבל בטוח לאכסניית לימודים מרכזית לאירופה כולה מאחר והיא משלבת רמה אקדמית טובה , עם חיים תוססים ורמת חיים ראויה.

אוניברסיטת ניקוסיה הינה אוניברסיטה מוכרת ,חברה באגוד האוניברסיטאות האירופאי ומעורבת באופן

פעיל בפרויקטים מחקרים אירופיים-מערביים.

דוקטורט (PhD) בצפון קפריסין

האוניברסיטה האמריקאית של צפון קפריסין הינה אוניברסיטה ותיקה המורכת על ידי המל"ג התורכי כמו גם על ידי משרד החינוך בישראל.
לאוניברסיטה מגוון רחב של לימודי דוקטורט החל מרפואה והנדסה ועד למנהל עסקים , חינוך ומשפטים. תוכנית הדוקטורט דורשת בנוסף לכתיבת עבודת דוקטורט גם 7 קורסים אותם ניתן ללמוד בלימודים מרחוק.

דוקטורט (PhD) בשוויץ

האוניברסיטאות בשווייץ כמו השוויצרים מתקתקות כמו שעון ונחשבות כמעולות בכול הנוגע לעסקים, לכלכלה ולבנקאות וכול הנובע מהם. האוניברסיטאות השוויצריות שאנחנו מייצגים דורשות מהסטודנטים עבודות דוקטורט ברמת הדיוק השווייצרית ומקיימות תהליך של הגנה על עבודת הדוקטורט על פי החוק במדינה הדורש זאת מפורשות.

שתי האוניברסיטאות שאנו מייצגים נמצאות בפרברי ציריך ומזמינות את הסטודנטים להגיע אליהם ולנצל את מתקניהם האקדמיים בכול עת.

דוקטורט (PhD) בבולגריה

האוניברסיטאות בבולגריה היו האוניברסיטאות הראשונות שחברת PHD ייצגה בנושא הדוקטורט. אלו הן אוניברסיטאות ותיקות מאד בעלות מגוון רחב של אפשרויות ( האחת ציבורית והשנייה פרטית) ומספר גדול של אנשי סגל אקדמיים המסוגלים לענות על שאלותיהם של מספר רב של דוקטורנטים בעת ובעונה אחת.

השיטה הבולגרית לדוקטורט זהה לשיטה המקובלת בכל אירופה (הצעת מחקר וכתיבת דוקטורט) והסטודנטים נדרשים להגיע לאוניברסיטאות פעמיים במהלך לימודיהם ובזה נכלל מפגש ההגנה. יש לנו בוגרים רבים אשר סיימו את הדוקטורט באוניברסיטאות הללו, חלקם מלמדים באוניברסיטאות ובמכללות בישראל וחלקם מאיישים תפקידי מפתח במוסדות ציבור ובחברות פרטיות.

דוקטורט (PhD) במרכז אמריקה

האוניברסיטאות במרכז אמריקה מושפעות עמוקות מהחינוך האמריקאי ורבים מאנשי הסגל שלהם הינם אמריקאים או בוגרי אוניברסיטאות אמריקאיות.

גם האוניברסיטאות במרכז אמריקה מכירות היטב את שפת המחקר ונוהלי הדוקטורט המקובלים בכלל העולם האקדמי נדרשים גם אצלם.

האוניברסיטאות במרכז אמריקה הינן היחידות שלא מחייבות להגיע אליהן לצרכי הגנה על הדוקטורט אבל מאידך הן מסתייעות בחוקרים מכל העולם על מנת לבדוק ולהעריך את עבודות הדוקטורט המוגשות להן.

יתרון גדול לאוניברסיטאות הללו קיים בעובדה שהן אינן מתייחסות לזמן הדוקטורט כאלמנט משמעותי וסטודנטים יכולים להגיש את עבודת הדוקטורט שלהם בכל זמן (לאחר שאושרה להם הצעת המחקר).